Elegis WORKFLOW
Nástroj pro schvalování dokumentů, řízení
a kontrolu firemních procesů a postupů

Chcete mít detailní přehled o dokumentech napříč celou firmou?;Stává se Vám, že se při schvalování dokumetů ztratí?;Jsou firemní postupy jednotné a jasně definované?;Hledání konkrétní smlouvy je zdlouhavé a obtížné?

ELEGIS WORKFLOW umožňuje optimalizaci a automatizaci všech firemních postupů a procesů. Všechny firemní dokumenty jsou díky workflow pod kontrolou, zajišťuje jejich bezproblémové schvalování.

 • NASTAVUJE VŠEMU VE FIRMĚ PEVNÝ ŘÁD
 • USNADŇUJE SCHVALOVÁNÍ FIREMNÍCH DOKUMENTŮ
 • PŘEDCHÁZÍ ZMATKŮM A CHYBÁM
 • UMOŽŇUJE STANOVENÍ A DODRŽENÍ PŘESNÝCH TERMÍNŮ
 • PŘINÁŠÍ RYCHLÝ A AKTUÁLNÍ PŘEHLED KDYKOLI A KDEKOLI
 • ZVYŠUJE EFEKTIVITU PRÁCE
 • ZARUČUJE DODRŽOVÁNÍ FIREMNÍCH POSTUPŮ

Funkcionality ELEGIS WORKFLOW

 • JEDNOZNAČNÉ PROCESY
  Definováním firemních procesů, ale i detailním stanovením jednotlivých kroků, nastavíte v systému jednoznačná pravidla. Díky tomu se můžete vyhnout často se vyskytujícím chybám a zmatkům způsobených nejasnostmi. Každý má přesně definováno, co a jak má dělat. V případě odchylek od takových standardů Vás systém okamžitě automaticky upozorní. Funkcionality systému vše zaznamenávají a optimalizují tak, aby v budoucnu ke stejným nedopatřením nedocházelo. Máte tak vždy jistotu, že slíbené termíny zákazníkům budete schopni dodržet.
 • AKTUÁLNÍ A AUTOMATICKÁ KONTROLA
  Ukládání a vyhodnocování dat v systému probíhá neustále a hlavně online. Všichni pracovníci jsou tak pravidelně informování o aktuálním stavu všech procesů. Nad systémem je možno nastavit milníky, normy a limity, které plně automaticky kontroluje a hlídá. Na případné odchylky upozorňuje alertem nebo jinou výstrahou. Vedoucí pracovníci tak nemusí trávit spoustu času zdlouhavou kontrolou, mohou se stoprocentně spolehnout na kontrolní mechanizmus systému a věnovat se produktivní práci.
 • SPRÁVNÉ DOKUMENTY NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ
  Téměř každá společnost denně přijímá desítky některé až stovky nových dokumentů. Po jejich zpracování a vložení do systému, Vám ELEGIS WORKFLOW zaručí, že se každý důležitý dokument dostane včas do rukou kompetentního pracovníka. Stejně tak usnadní schvalování faktur, smluv a jiných dokumentů, přesným stanovením schvalovacích procesů. V případě, že se někdo se schvalováním pozdrží, systém automaticky upozorní uživatele na nutnost postoupení dokumentu dál ve schvalovacím kolečku. Všechny dokumenty se tak dostanou do správných rukou a hlavně včas. Dalším důležitým atributem je také to, že se žádný dokument neztratí v hromadě nevyřízené pošty. Snadno a rychle dohledáte cokoli, ať už pracujete v kanceláři, ve výrobě nebo v terénu.
 • SCHVALOVÁNÍ ONLINE NA MOBILU ČI TABLETU
  Všechny firemní dokumenty jsou nahrány v systému, prohlížet nebo schvalovat je tedy můžete kdykoli a odkudkoli. Na mobilu nebo tabletu se snadno připojíte z terénu, pracovní cesty nebo klidně i z dovolené a jednoduše zobrazíte všechny dokumenty ke schválení. Schvalování je jednoduché a díky uživatelskému nastavení snadno uvidíte právě ty informace, které Vás pro schválení zajímají. Pro podrobnější kontrolu je také uložen sken originálního dokumentu přímo u schvalovaného záznamu.
 • INTEGRACE S OSTATNÍMI MODULY
  Propojení ELEGIS WORKFLOW s ostatními systémy zajištuje kompletní organizaci firmy, ať už z pohledu řízení a schvalování dokumentů, vytváření a poskytování ekonomických a jiných podkladů pro manažery, tak práce nad jednotlivými procesy, ale i složitými projekty. Kompatibilita modulů Vám zajistí naprostou integraci a bezproblémové fungování ve všech oblastech systému.

Zajímá Vás něco více ohledně ELEGIS WORKFLOW? Rádi Vám poskytneme více informací.

Kontaktujte nás
 

SCREENSHOT

Napište nám a my vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku. Budete možná mile překvapeni cenou řešení i provozními náklady.

Kontaktujte nás

ATC Styl, s.r.o.

Společnost ATC Styl s.r.o. se zabývá zakázkovou výrobou CNC kovoobráběním nerezových a uhlíkových ocelí, slitin hliníku, mědi a plastů. Při mém nástupu do firmy na pozici ředitele bylo z mých prvních úkolů řešit komplexní informační systém pro správu zakázek a výroby. Společnost Elegis s.r.o. jsme zvolili na základě výběrového řízení, kdy jsme hodnotili schopnost potencionálních dodavatelů řešit úskalí našich potřeb a specifikace výroby.

Koncem roku 2014 proběhla vlastní implementace, hodně úsilí bylo věnováno napojení IS výroby ELEGIS Production na ekonomický systém DUEL od Ježek Software. Během cca 6-ti měsíců jsme nastavili a odladili běh systému výroby, aby co nejvíce vyhovoval potřebám společnosti a to zejména:
 • Propojení příjmu zakázek z DUEL do IS výroby
 • Generování výrobních příkazů z technologie
 • Terminály pro odvádění operací ve výrobě a odepisování hutního materiálu a polotovarů pro výrobu
 • Propojení výroby a skladu výrobků při expedici a následné fakturaci výrobků  
 • Definice a nastavení pracovišť a jejich nákladů výroby

Green Project S.r.o.

"V RÁMCI ROZVOJE SPOLEČNOSTI JSME V ROCE 2007 DOSPĚLI K POTŘEBĚ POŘÍZENI A IMPLEMENTACE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU. VYBÍRALI JSME Z PŘEDNÍCH HRÁČŮ NA TUZEMSKÉM TRHU S VIZI ROZŠIROVÁNI FIRMY A VARIABILITOU SYSTÉMU. VYBRALI JSME ŘEŠENÍ OD FIRMY SAP VERZI SAP BUSINESS ONE. PROŠLI JSME ANALÝZOU A IMPLEMENTACÍ U DNES JIŽ NEEXISTUJÍCÍ FIRMY A PO PÁR MĚSÍCÍCH ZJISTILI ŽE NEJSME SPOKOJENÍ. NÁSLEDNĚ JSME SI NAŠLI FIRMU ELEGIS, KTERÁ NÁM DOKÁZALA NABÍDNOUT A ZAJISTIT ŘEŠENI PŘÍMO PRO NÁS NA MÍRU SE KTERÝM JSME SPOKOJENI. ELEGIS JE PRO NÁS KVALITNÍM PARTNEREM NA KTERÉHO SE DÁ SPOLEHNOUT A DOKÁŽE VYŘEŠIT NAŠE POŽADAVKY. PERSONÁL PRACOVNÍKŮ JE VSTŘÍCNÝ A JEJICH SCHOPNOSTI JSOU NA VYSOKÉ TECHNICKÉ ÚROVNI. 

"INFORMAČNÍ SYSTÉM NÁM DLOUHODOBÉ PŘINÁŠÍ ZEFEKTIVNĚNI NAŠICH PROCESŮ, RYCHLOU DOSTUPNOST INFORMACI, PŘEHLED O NÁKLADOVOSTI ZAKÁZEK A RYCHLOU ANALÝZU DAT V DLOUHODOBÉM HORIZONTU COŽ JE VELKÝM PŘÍNOSEM."
 
- LUKÁŠ NOVOTNÝ, JEDNATEL SPOLEČNOSTI A ŘEDITEL

Jablotron Alarms a.s.

JABLOTRON ALARMS a.s. je dynamickou společností s tradicí od roku 1990. Patří k celosvětově významným dodavatelům bezpečnostní techniky. Významnou součástí informačního systému je technologická příprava výroby a simulace kalkulací. V tomto ohledu je nám nezastupitelným pomocníkem systém ELEGIS Production, který používáme od roku 2003.

Před zavedením ELEGIS Productionbylo provozováno v Jablotronu několik sw aplikací pro řízení TPV, výroby a kalkulací, které nebyly vzájemně provázány a nestačily se již přizpůsobovat rostoucím požadavkům. Zavedením systému jsme získali jednotné prostředí pro evidenci technologie, řízení výroby včetně sledování nákladů, evidenci výrobních/metrologických pomůcek a účinný nástroj pro výpočet kalkulací.

Později přibyl i modul workflow pro sledování vývojových prací a souvisejících nákladů.

KALÁB, spol s.r.o.

Společnost Elegis s.r.o. pro nás realizovala dodávku a implementaci systému pro řízení stavební firmy. Mohu potvrdit, že v rámci celé implementace i následného rozvoje a servisu, který probíhá do současnosti, byly vždy dodrženy dohody a přísliby. Elegis plní nadstandardně svoje závazky a obratem řeší reklamace, pokud se vyskytnou. Oceňuji také odbornou znalost pracovníků Elegis, kteří nám mnohdy dobře poradili. V roce 2010 jsem se rozhodl pořídit do firmy Kaláb – stavební firma, spol. s r.o. informační systém. Neměl jsem žádný přehled o spotřebě materiálů, nepočítám-li faktury dodavatelů.

Stejně to bylo i u ostatních subdodávek – ne zrovna jednoduše jsme třeba kontrolovali, zda subdodavatelé nevyfakturovali více. Neumím přesně vyčíslit náklady, které v souvislosti s tím vznikaly, ale odhadem to bylo cca 500.000 ročně. Ve firmě jsme neměli komplexní systém, který by informace o zakázkách přehledně evidoval na jednom místě. Sledování staveb se tak hodně omezovalo na informace z faktur a různé Excely, které byly uloženy na serveru. Zajištění informovanosti o aktuálním stavu zakázek v celé firmě nebylo tak zrovna jednoduché a někdy tyto informace chyběly, nebo přicházely pozdě. Poptal jsem několik firem, které dodávají informační systémy. zvažovali jsme nejen cenu, ale i vhodnost systému právě pro stavební firmu, jako jsme my. Osobně považuji podnikání v oboru stavebnictví a v oboru implementace informačních systémů za velmi podobné. Naprosto zásadní je v obou oborech schopnost a ochota přiznat si chyby a pak je rychle vyřešit.

OHL ŽS, a.s.

ELEGIS s.r.o. realizuje pro naši společnost vývoj aplikací a systémů nejrůznějšího charakteru a rozsahu, a dále vyvíjí nové moduly stávajících informačního systému nebo upravuje a rozšiřuje funkcionalitu existujících systémů již od roku 1996. Pro takto vyvinuté aplikace, systémy nebo moduly systémů ELEGIS dlouhodobě poskytuje podporu a servis a dále pokračuje na jejich rozvoji.

Vývoj a rozvoj je realizován na základě našeho zadání podle momentálních potřeb naší společnosti a trhu. Ceny a termíny realizace respektují dohodnuté podmínky. V rámci vývoje a rozvoje ELEGIS s.r.o. poskytuje konzultační a poradenské služby za účelem návrhu optimálního řešení.
 
​"ZA DOBU VZÁJEMNÉ SPOLUPRÁCE BYLY REALIZOVÁNY VÝVOJOVÉ PRÁCE V ROZSAHU TISÍCŮ HODIN. SCHOPNOST ELEGIS S.R.O. RYCHLE A PRUŽNĚ REAGOVAT NA NAŠE POŽADAVKY PŘEDSTAVUJE VÝRAZNOU PODPORU NAŠICH ČINNOSTÍ A USNADŇUJE NAŠE PODNIKÁNÍ."
 
- ING. JAN NOVÁK, VEDOUCÍ ODBORU IT A TELEKOMUNIKACE

PANEP s.r.o.

"Elegis s.r.o. realizuje pro naši společnost vývoj aplikací a systémů nejrůznějšího charakteru a rozsahu, a dále vyvíjí nové moduly stávajících informačního systému nebo upravuje a rozšiřuje funkcionalitu existujících systémů. Pro takto vyvinuté aplikace, systémy nebo moduly systémů elegis dlouhodobě poskytuje podporu a servis a dále pokračuje na jejich rozvoji.

vývoj a rozvoj je realizován na základě našeho zadání podle momentálních potřeb naší společnosti a trhu. Ceny a termíny realizace respektují dohodnuté podmínky. V rámci vývoje a rozvoje elegis s.r.o. poskytuje konzultační a poradenské služby za účelem návrhu optimálního řešení.

Za dobu vzájemné spolupráce byly realizovány vývojové práce v rozsahu stovek hodin. Schopnost elegis s.r.o. rychle a pružně reagovat na naše požadavky představuje výraznou podporu našich činností a usnadňuje naše podnikání."

- Mgr. Radek Patočka. jednatel PANEP s.r.o.

UNIS-N, spol s.r. o.

"​V roce 2009 mi došla trpělivost s mým stávajícím systémem a jeho dodavatelem. Rozhodl jsem se tuto situaci řešit výběrem nového systému. Nebyl jsem spokojen v oblasti plánování a řízení výroby v unis-n spol. s r.o., protože to bylo příliš složité. Dále jsem postrádal manažerské výstupy, které by mi poskytovali informace o firmě. situace u nás byla taková, že se nedodržovali termíny vůči zákazníkům a chyběl přehled o rozpracovanosti jednotlivých zakázek. Velmi složitě jsme zjišťovali skutečné náklady výroby a zdali byla zakázka vůbec zisková. Když tuto situaci zpětně zhodnotím, tak se divím, že jsem to neřešil dříve. Nestíhali jsme realizovat tolik zakázek, jako stíháme dnes a díky chybějícím informacím se mnohdy pracovalo ve stresu a nervozitě.

Hodně důležité pro nás byly také nabízené servisní služby a odborná znalost dodavatele. Po velmi důkladném a podrobném vyhodnocení nabízených řešení jsem vybral systém SAP Business One a ELEGIS Production. Obával jsem se, že  systém sap bude hodně drahý, složitý a že je určen především velkým firmám, tudíž že nebude vyhovovat naší menší společnosti. Nebyl jsem nadšený ani ze vzdálenosti dodavatele, která je více jak 200 kilometrů.
Všechny reference

SPOLEČNOST V ČÍSLECH

DESÍTKY

LET
V OBORU

STOVKY

REALIZOVANÝCH
PROJEKTŮ

TISÍCE

SPOKOJENÝCH
UŽIVATELŮ

DESETI TISÍCE

PŘIHLÁŠENÍ
ZA DEN

elegis - informační systémy

jsme tu pro vás

Uvažujete o pořízení informačního systému, hledáte technickou podporu nebo potřebujete konzultaci týkající se firemních informačních systémů? Téměř třicet let se věnujeme problematice poradenství v oblasti optimalizace firemních procesů pro společnosti různého zaměření a velikostí. Neváhejte se s námi spojit.

Prostřednictvím telefonu jsme Vám k dispozici téměř neustále, přes den, brzy ráno ale i pozdě večer. Pokud si to situace vyžaduje, tak i o víkendu.

 
KONTAKTOVAT